• -1,50 zł
FP3 NEW GENERATION - Petardy hukowe

FP3 NEW GENERATION - Petardy hukowe

21,00 zł
19,50 zł Zniżka 1,50 zł
Brutto

FP3 petardy błyskowe.

Ilość

Petardy FP3 NEW GENERATION

Sylwester, urodziny, wesele, wieczór panieński lub kawalerski — każdą z tych niezwykłych okazji należy uczcić w odpowiedni sposób, tworząc atmosferę doskonałej, hucznej zabawy. O znakomity klimat w czasie imprezy pomogą zadbać petardy błyskowe FP3 NEW GENERATION uznanej polskiej marki Jorge, które oferujemy w naszym sklepie. To nowa, udoskonalona wersja produktów od lat cieszących się ogromną popularnością niezależnie od okazji — efektowny huk jest jeszcze mocniejszy niż dotąd, a spektakularny, jasnozielony błysk przed wybuchem (czyli tzw. efekt flash) na długo zapadnie w pamięci każdemu.

Nowa wersja petardy FP3 Jorge

Oferowany w naszym sklepie zestaw FP3 NEW GENERATION od producenta Jorge to petardy lontowe, odpalane poprzez podpalenie specjalnego lontu. Zapewnia to łatwość użytkowania, a jednocześnie większe bezpieczeństwo. W opakowaniu można znaleźć 20 niewielkich, ale głośnych petard, które zagwarantują niezapomniane wrażenia uczestnikom rozmaitych uroczystości. Świetnie nadają się one choćby na imprezę urodzinową lub imieninową, wesele, przyjęcie sylwestrowo-noworoczne albo wieczór panieński bądź kawalerski. Co więcej, petarda FP3 w większych ilościach może posłużyć również do ochrony upraw rolnych przed zniszczeniem przez zwierzynę leśną — a więc do jej skutecznego odstraszania.

Bezpieczny sposób użycia — petardy FP3

Petardy FP3 NEW GENERATION mogą urozmaicić każdą imprezę, ale przy ich użytkowaniu koniecznie należy przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa. Są one przeznaczone do używania wyłącznie na zewnątrz, na otwartej przestrzeni, gdzie nie ma ryzyka trafienia w żadne przeszkody (np. gałęzie drzew, linie wysokiego napięcia). Oprócz tego trzeba dopilnować bezpiecznej odległości od ludzi i zwierząt — kategorycznie zabronione jest trzymanie zapalonej petardy FP3 w dłoni. Należy położyć ją na równym podłożu, zapalić koniec lontu i bezzwłocznie odsunąć się na odpowiedni dystans. Tylko wtedy produkt marki Jorge nie będzie stanowił zagrożenia, a przeciwnie — zapewni wspaniałe wrażenia. Zapraszamy do zakupu!

FP3 NEW GENERATION