Fajerwerki i petardy towarzyszą ludzkości od wieluset lat. Na stałe wpisały się również w kulturę Europy i Polski. Uświetniamy nimi liczne uroczystości, z czego najpowszechniejszą i obchodzoną publicznie z udziałem pokazów pirotechnicznych jest święto Nowego Roku. Kolorowe wystrzały towarzyszą często weselom, zaręczynom, urodzinom i jubileuszom.

Z asortymentem naszej hurtowni zapewnisz odpowiednią oprawę każdemu wydarzeniu - zarówno skromnym eventom, jak i większym pokazom, w których sztuczne ognie stanowią główną atrakcję. Zapewniamy produkty najwyższej jakości. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Fajerwerki hurt - co u nas znajdziesz?

Produkty z hurtowni petard Vitis mają wymagane przez Unię Europejską certyfikaty bezpieczeństwa. Znajdziesz u nas wyłącznie legalnie dopuszczony do użytku asortyment. Do fajerwerków dołączono instrukcje obsługi. Łatwo odpalisz je samodzielnie. Oferujemy zarówno tanie, podstawowe petardy hukowe i wyrzutnie, jak i złożone pokazy pirotechniczne dla profesjonalistów.

Skorzystaj z oferty hurtowej również jeśli szukasz petard wojskowych i oprawy meczowej, lub poszukujesz sposobu na odstraszanie zwierząt.

Hurtownia petard - jak wybrać fajerwerki dla siebie?

Swoją przygodę z petardami dobrze jest rozpocząć od tańszych modeli, dzięki którym poznamy efekty, które możemy z ich pomocą osiągnąć. Tanie fajerwerki pozwalają także nauczyć się podstaw bezpieczeństwa zabawy z pirotechniką. Kiedy już zapoznasz się z najprostszymi produktami, możesz sięgnąć po bardziej rozbudowane zestawy. Z pewnością zaintrygujesz nimi swoich gości.

Zadzwoń do naszego sklepu, jeśli potrzebujesz pomocy w złożeniu zamówienia i wyborze odpowiedniego rozwiązania. Hurtownia petard pomoże Ci złożyć zestaw, który zmieści się w budżecie i spełni Twoje oczekiwania.

Fajerwerki - rodzaje

W naszej hurtowni z petardami znajdziesz różne rodzaje fajerwerków. Dzięki temu z łatwością wybierzesz produkty, które zapewnią Ci pożądany efekt wizualny i dźwiękowy. Oferujemy:

  • petardy hukowe,
  • wyrzutnie,
  • artykuły i pokazy pirotechniczne,
  • zimne ognie,
  • rakiety i zestawy,
  • emitery dźwięku,
  • sznury hukowe Huker,
  • dymy,
  • rzymskie ognie,
  • stroboskopy.

Zapraszamy do zapoznania się z przecenami, promocjami i nowościami. W wyborze pomogą Ci nasi specjaliści. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz. Asortyment hurtowni fajerwerków pozwoli uświetnić każdy event, dostarczając emocji i wrażeń. Dzięki pirotechnice rozświetlisz niebo feerią kolorów o różnej mocy i czasie ekspozycji. Zaskocz swoich widzów różnokolorowymi świetlnymi kulami.

Jakie efekty zapewniają fajerwerki?

Wybuchające sztuczne ognie dostarczają zróżnicowanych efektów. Podstawowymi rodzajami są eksplozje znacznikowe, świetliki i wybuchy kuliste. Fajerwerki rozbłyskujące na niebie mogą przybierać kształty przypominające chryzantemy lub palmy. Różnią się one długością i liczbą ramion. Popularne są równomiernie rozkładające się peonie i majestatycznie opadające wierzby. Często spotyka się również bukiety i fale.

Pożądanym przez klientów efektem eksplozji petard jest również dźwięk. Petardy z dużą ilością prochu - emitery dźwięku - stosuje się w ratownictwie i w celu odstraszania zwierzyny. Pełnią ważną rolę na planach filmowych i w trakcie rekonstrukcji historycznych. W pozbywaniu się szkodników z pól uprawnych niezwykle skuteczne są hukery. Działają nawet przez 6 godzin, skrzętnie odstraszając ptactwo dziesiątkujące plony uprawne.

Fajerwerki hurtownia - cena

Ceny petard są zróżnicowane i uzależnione od ich czasu działania oraz efektu wizualnego. Pojedyncze, proste fajerwerki kosztują kilkanaście - kilkadziesiąt złotych. Ich zakup jest dobrym pomysłem na początku drogi z pirotechniką. Pozwalają zdobyć wiedzę i nabrać doświadczenia za niewielką kwotę. Większe zestawy dedykowane są osobom, które miały już wcześniej do czynienia z fajerwerkami. Ich cena przekracza zazwyczaj kilkaset złotych, a efekty potrafią wzbudzić zachwyt.

W przedziale cenowym od 500 zł do 2000 zł znajdują się kompletne pokazy pirotechniczne, o długim i złożonym działaniu. Zwróć na nie uwagę, jeśli chcesz zapewnić swoim gościom niezapomniane chwile i znacznie podnieść rangę uroczystości profesjonalnym pokazem.

Hurtownia fajerwerków Opole - oferta fajerwerkiopole.pl

Zapoznaj się z ofertą hurtowni Vitis fajerwerki i złóż zamówienie, by cieszyć się sprawdzonym i certyfikowanym towarem. Nasze petardy mogą być bezpiecznie używane przez dorosłych użytkowników. Produkty pieczołowicie selekcjonujemy i magazynujemy w odpowiednich warunkach. Cieszymy się pozytywnymi opiniami wśród naszych klientów. Personel hurtowni odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże w wybraniu właściwego produktu.

Gwarantujemy sprawną realizację zamówień z dostawą kurierską w dowolne miejsce na mapie Polski. Z pewnością znajdziesz u nas coś dla siebie. Oferujemy fajerwerki na każdą kieszeń, zarówno klientom detalicznym, jak i hurtowym. Najwyższy priorytet ma dla nas bezpieczeństwo. Pamiętaj, by nie udostępniać petard nieletnim i używać ich zgodnie z załączonymi instrukcjami.