Informacja

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

 • Zimne ognie
  Zimne ognie

  zimne ognie o długości 40 cm. Opakowanie zawiera 5 sztuk.

  3,00 zł
 • Zimne ognie
  Zimne ognie

  zimne ognie o długości 17 cm. Opakowanie zawiera 10 sztuk.

  1,00 zł
 • Zimne ognie
  Zimne ognie

  Zimne ognie o długości 28 cm. Opakowanie zawiera 10 sztuk.

  2,50 zł
 • Zimne ognie
  Zimne ognie

  Długość 70 cm, 6 sztuk w opakowaniu. Czas palenia ok 125 sekund

  6,00 zł

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

ul. Chłodnicza 2 Opole 45-315

   Firma Vitis fajerwerki zajmuje się dystrybucją materiałów pirotechnicznych od wielu lat. Stawiamy na jakość, dlatego w naszej ofercie znajdują się tylko najlepsze fajerwerki. Naszym celem jest dostarczanie klientom produktów dopasowanych do ich potrzeb, dbamy przy tym również o zachęcające ceny. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że celem sztucznych ogni jest uświetnienie różnych eventów, dlatego można u nas znaleźć rozmaite typy fajerwerków, aby dobrać je do konkretnego wydarzenia i skompletować własny unikatowy zestaw.
   Dostępne są ponadto gotowe zestawy, które zawierają różne typy sztucznych ogni. Można zamówić specjalne zestawy samoobsługowe, które przez kilka minut samodzielnie wystrzeliwują salwy sztucznych ogni. Dostępne w naszej ofercie artykuły pirotechniczne to wspaniałe efekty na każdą okazję! Nasze fajerwerki malują na niebie wielobarwne efekty i pokazy z ich wykorzystaniem są zawsze niezapomniane i dodadzą uroku każdemu wydarzeniu.
   Zawsze służymy poradami, dobieramy indywidualnie do zapotrzebowania klientów sztuczne ognie, w tym także na pokazy oraz różne ważne eventy, na przykład wesela, festyny, imprezy firmowe. Fajerwerki dostępne w naszej ofercie  spełniają wszystkie wymogi i są bezpieczne. Dostarczamy je w szczególności na terenie miasta Opole i w jego okolicach, zapraszamy też klientów z całej Polski do zapoznania się z naszym asortymentem. Współpracujemy z zaufanymi dostawcami sztucznych ogni.
 
   Zapewniamy szybką i sprawną obsługę klienta, dostarczając produkty na czas. Jesteśmy gotowi do podjęcia stałej współpracy w zakresie sprzedaży fajerwerków, petard. Bezustannie poszerzamy grono naszych odbiorców.
 
   Składając zamówienie właśnie w naszym przedsiębiorstwie, masz gwarancję udanych zakupów. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

 


Vitis Fajerwerki, ul. Chłodnicza 2, 45-315 Opole, tel. +48 77 455 15 75, +48 602 637 911