Sposoby wysyłki, formy transportu

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

 Od 4 lipca 2017 nie ma w sprzedaży artykułów bez oznaczeń CE , co za tym idzie wszelkie artykuły bez takich oznaczeń znajdujące się jeszcze na stronie nie będą sprzedawane i są sukcesywnie wycofywane z oferty sklepu.

     Dostawy są realizowane w ciągu 2 dni  roboczych od momentu otrzymania zamówienia (paczki za pobraniem) w przypadku wpłaty na konto do 2 dni od zaksięgowania pieniędzy. Towar wysyłany jest na terenie Polski kurierem.

Realizujemy jedynie przesyłki o wartości zamówienia powyżej 50 złotych plus koszt przesyłki.

   NIE WYSYŁAMY PACZEK ZA GRANICE !!!

   Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilku produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

 

KOSZT PACZKI POBRANIOWEJ DO 30 kg WYNOSI 19,00 ZŁOTYCH, A PRZY WPŁACIE NA KONTO 16,00 ZŁOTYCH.

ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 1500,00 ZŁOTYCH WYSYŁAMY GRATIS !!!

Nie dotyczy zakupów hurtowych

  Zachęcamy do odbioru osobistego w naszym sklepie stacjonarnym w Opolu ul. Chłodnicza 2

 Sklep jest czynny cały rok !!! (od pon. do piątku w godzinach 10-17 )

27-30.12 9.00-19.00 31.12 9.00-17.00

 

    Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Standardowo paczka owinięta jest czarną folią oraz oklejona firmową taśmą z naszym logo. Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.