Petardy hukowe

Sylwester, Nowy Rok, eventy sportowe czy imprezy masowe - wszystkie te wydarzenia kojarzą się z głośnym świętowaniem i trudno je sobie wyobrazić bez obecności petard hukowych. Mają one zadanie wywołać efekt euforii, podreślić niezwykłość wydarzenia, powodują radość. Nasza hurtownia oferuje petardy hukowe w bogatym asortymencie, które sprawdzą się w różnych zastosowaniach. Zapraszamy do zapoznania się z petardami od sprawdzonych, rzetelnych producentów. Dążymy do tego, by połączyć wysoką jakość wyrobu z atrakcyjnymi, przystępnymi cenami.

Jest 18 produktów.


Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry

P2000

P2000

Cena 15,00 zł

P2000 3 gramowa bardzo głośna petarda. 

  • Nowy
Cena 15,00 zł
TXP067A

TXP067A

Cena 12,00 zł

TXP067A petardy "Bolid" 8 MOCNYCH PETARD.

  • Nowy
Cena 12,00 zł
PXG201

PXG201

Cena 14,00 zł

PXG201 Titanium Salute. Petarda powietrzna, odpala na wysokości kilkunastu metrów.

  • Nowy
Cena 14,00 zł
FP3  oryginał petardy lontowe

FP3 oryginał petardy lontowe

Cena 15,00 zł

Kultowa już petarda FP3 w oryginalnym wydaniu. Petardy, które jako jedne z pierwszych głośnych petard pojawiły się na rynku....

  • Nowy
Cena 15,00 zł
txp486 Grom 1

txp486 Grom 1

Cena 14,00 zł

TXP486 PETARDY LONTOWE 36 SZTUK W OPAKOWANIU

  • Nowy
Cena 14,00 zł
TXP001A FBI

TXP001A FBI

Cena 11,00 zł

Petardy FBI o symbolu TXP001A. Petardy lontowe, efekt-głośny huk.

  • Nowy
Cena 11,00 zł
TP5 emiter dźwięku

TP5 emiter dźwięku

Cena 15,00 zł

Emiter dźwięku TP, najgłośniejszy specjalistyczny emiter dźwięku.

  • Nowy
Cena 15,00 zł
MA2 petardy błyskowe.

MA2 petardy błyskowe.

Cena podstawowa 16,00 zł -50% Cena 8,00 zł

MA2 petardy błyskowe.

  • -50%
  • Nowy
Cena podstawowa 16,00 zł -50% Cena 8,00 zł

Petarda hukowa - czym jest?

Petarda hukowa to najpopularniejszy i najczęściej wybierany rodzaj pirotechniki. Jej budowa jest niezwykle prosta, bo składa się z tekturowej rurki wypełnionej prochem, który zapala się za pomocą draski lub lontu. Petardy przed wybuchem mogą emitować gwizd, światło lub trzask (crackling). Zarówno małe, jak i duże petardy hukowe, wybuchają po około 7 sekundach po odpaleniu i jest to optymalny czas, by zachować odpowiednie środki bezpieczeństwa podczas ich użycia.

Fajerwerki hukowe - zastosowanie

Użycie fajerwerków zwyczajowo kojarzone jest z uroczystymi wydarzeniami, przełomowymi momentami, jednak petardy hukowe mają szersze zastosowanie. Używa się ich podczas tresury zwierząt - szczególnie, jeśli są to, np. psy czy konie zatrudniane przez służby bezpieczeństwa lub na planach filmowych. Są stosowane podczas rekonstrukcji historycznych, w trakcie których mocne petardy hukowe zastępują huk granatów czy bomb. Wykorzystuje się je również na planach filmowych, podczas ćwiczeń ewakuacyjnych, symulacji akcji ratunkowych. Widać więc, że wachlarz możliwości wykorzystania petard hukowych jest bardzo szeroki. Nasz sklep umożliwia zakup produktów adekwatnych do konkretnych potrzeb.

Petardy hukowe hurtownia - nasz asortyment

Zadbaliśmy o to, żeby nasza oferta była zróżnicowana. Wśród dostępnych produktów klienci i klientki znajdą m.in.:

petardy wybuchające na określonej wysokości - z pomocą takich rozwiązań, unoszących się kilkanaście metrów nad ziemią, można osiągnąć bardzo ciekawe efekty. Produkt wybucha, dopiero gdy znajdzie się na konkretnej wysokości. To sprawia, że rezultat jest jeszcze bardziej spektakularny i można go dostrzec z daleka;

„diabełki" - to produkt, który trudno nazwać tradycyjną petardą, ale jego użycie daje podobny efekt. "Diabełki" mają formę niewielkich kuleczek, które uaktywniają się w zetknięciu z twardym podłożem. Mimo niskiej ceny i małych rozmiarów, wydaje donośny, charakterystyczny dźwięk.

sznury hukowe (hukery) - rozwiązania do odstraszania ptaków i dzikich zwierząt.

Petardy hukowe sklep - tanio

Petardy pakowane są w ekonomiczne opakowania. Dzięki nim mogą Państwo zaopatrzyć się w kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt sztuk petard. Zależy nam na tym, żeby nasi klienci wiedzieli dokładnie, na jakie produkty się decydują. Przy każdym wariancie petard znajdą państwo dodatkowe informacje, np. dane o tym, czy rozwiązanie ma inicjację lontową oraz jaka jest zawartość prochu w petardzie. Zachęcamy również do zapoznania się z petardami emitującymi bardzo jasne światło. Przy produktach typu stroboskop zawarliśmy informacje o czasie emisji światła.

Nasza obsługa chętnie odpowie na wszystkie pytania związane z oferowanymi produktami. Z przyjemnością pomożemy wybrać tanie petardy i fajerwerki, które będą najlepiej dopasowane do Państwa oczekiwań. Zapraszamy też do odwiedzenia pozostałych kategorii z innymi rozwiązaniami pirotechnicznymi.