Petardy hukowe

Sylwester, Nowy Rok, eventy sportowe czy imprezy masowe - wszystkie te wydarzenia kojarzą się z głośnym świętowaniem i trudno je sobie wyobrazić bez obecności petard hukowych. Mają one zadanie wywołać efekt euforii, podreślić niezwykłość wydarzenia, powodują radość. Nasza hurtownia oferuje petardy hukowe w bogatym asortymencie, które sprawdzą się w różnych zastosowaniach. Zapraszamy do zapoznania się z petardami od sprawdzonych, rzetelnych producentów. Dążymy do tego, by połączyć wysoką jakość wyrobu z atrakcyjnymi, przystępnymi cenami.

Jest 24 produktów.


Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry

PXG201

PXG201

Cena 14,00 zł

PXG201 Titanium Salute. Petarda powietrzna, odpala na wysokości kilkunastu metrów.

Cena 14,00 zł
TP4 emiter dźwięku

TP4 emiter dźwięku

Cena 45,00 zł

TP4 najgłośniejszy emiter dźwięku, najgłośniejsza petarda na rynku.

Cena 45,00 zł
PP3

PP3

Cena 15,00 zł

Petardy PP3

  • Nowy
Cena 15,00 zł
K0201HI

K0201HI

Cena 3,00 zł

Petardy K0201HI 40 sztuk w opakowaniu

  • Nowy
Cena 3,00 zł
P1217

P1217

Cena 6,00 zł

P1217 petardy lontowe

  • Nowy
Cena 6,00 zł

Petarda hukowa - czym jest?

Petarda hukowa to najpopularniejszy i najczęściej wybierany rodzaj pirotechniki. Jej budowa jest niezwykle prosta, bo składa się z tekturowej rurki wypełnionej prochem, który zapala się za pomocą draski lub lontu. Petardy przed wybuchem mogą emitować gwizd, światło lub trzask (crackling). Zarówno małe, jak i duże petardy hukowe, wybuchają po około 7 sekundach po odpaleniu i jest to optymalny czas, by zachować odpowiednie środki bezpieczeństwa podczas ich użycia.

Fajerwerki hukowe - zastosowanie

Użycie fajerwerków zwyczajowo kojarzone jest z uroczystymi wydarzeniami, przełomowymi momentami, jednak petardy hukowe mają szersze zastosowanie. Używa się ich podczas tresury zwierząt - szczególnie, jeśli są to, np. psy czy konie zatrudniane przez służby bezpieczeństwa lub na planach filmowych. Są stosowane podczas rekonstrukcji historycznych, w trakcie których mocne petardy hukowe zastępują huk granatów czy bomb. Wykorzystuje się je również na planach filmowych, podczas ćwiczeń ewakuacyjnych, symulacji akcji ratunkowych. Widać więc, że wachlarz możliwości wykorzystania petard hukowych jest bardzo szeroki. Nasz sklep umożliwia zakup produktów adekwatnych do konkretnych potrzeb.

Petardy hukowe hurtownia - nasz asortyment

Zadbaliśmy o to, żeby nasza oferta była zróżnicowana. Wśród dostępnych produktów klienci i klientki znajdą m.in.:

petardy wybuchające na określonej wysokości - z pomocą takich rozwiązań, unoszących się kilkanaście metrów nad ziemią, można osiągnąć bardzo ciekawe efekty. Produkt wybucha, dopiero gdy znajdzie się na konkretnej wysokości. To sprawia, że rezultat jest jeszcze bardziej spektakularny i można go dostrzec z daleka;

„diabełki" - to produkt, który trudno nazwać tradycyjną petardą, ale jego użycie daje podobny efekt. "Diabełki" mają formę niewielkich kuleczek, które uaktywniają się w zetknięciu z twardym podłożem. Mimo niskiej ceny i małych rozmiarów, wydaje donośny, charakterystyczny dźwięk.

sznury hukowe (hukery) - rozwiązania do odstraszania ptaków i dzikich zwierząt.

Petardy hukowe sklep - tanio

Petardy pakowane są w ekonomiczne opakowania. Dzięki nim mogą Państwo zaopatrzyć się w kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt sztuk petard. Zależy nam na tym, żeby nasi klienci wiedzieli dokładnie, na jakie produkty się decydują. Nasze petardy hukowe zaczynają się już o 1,00 zł za opakowanie znanych i lubianych "Diabełek". Przy każdym wariancie petard znajdą państwo dodatkowe informacje, np. dane o tym, czy rozwiązanie ma inicjację lontową oraz jaka jest zawartość prochu w petardzie. Zachęcamy również do zapoznania się z petardami emitującymi bardzo jasne światło. Przy produktach typu stroboskop zawarliśmy informacje o czasie emisji światła.

Nasza obsługa chętnie odpowie na wszystkie pytania związane z oferowanymi produktami. Z przyjemnością pomożemy wybrać tanie petardy i fajerwerki, które będą najlepiej dopasowane do Państwa oczekiwań. Zapraszamy też do odwiedzenia pozostałych kategorii z innymi rozwiązaniami pirotechnicznymi.