Sznur hukowy-Huker

Niezwykle skuteczny, solidnie wykonany, bezpieczny, a przy tym tani i łatwy w obsłudze - huker to najlepszy sposób, by pozbyć się dzikiej zwierzyny z pól uprawnych oraz ptactwa z brzegów stawów. Zapomnij o zniszczonych plonach i związanych z tym stratach materialnych. Raz odpalony sznur działa przez 6 godzin i pozwala rozprawić się ze szkodnikami niszczącymi uprawy i dziesiątkującymi hodowle. Wypróbuj Odstraszacz Dzikich Zwierząt - Huker i przekonaj się, że jest to rozwiązanie, które rzeczywiście działa.

Jest 5 produktów.


Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Sznur hukowy tani i skuteczny

Sznur hukowy tani i skuteczny

Cena 19,00 zł

Sznur hukowy, tani i skuteczny odstrasza zwierzęta, sprzedaż w kartonach po 10 sztuk, cena dotyczy jednej sztuki.

Cena 19,00 zł
Sznur hukowy XL/10 petard

Sznur hukowy XL/10 petard

Cena 21,00 zł

Sznur hukowy XL o przedłużonym do ok 9 godzin czasie działania. Sprzedaż w kartonach po 10 i 20 sztuk. Kartony zbiorcze...

Cena 21,00 zł

Huker

Zastosowanie sznura hukowego w rolnictwie jest szerokie. Jest to skuteczna metoda ochrony pól przed dzikami, jeleniami, sarnami, a także przed ptactwem wodnym i lądowym. Szpaki w sadach czy dziki na polach kukurydzy stanowią prawdziwą plagę i udrękę dla właścicieli. Z pomocą przychodzi sznur hukowy, dzięki któremu niechciani goście przestaną odwiedzać plantacje. Zaletą hukerów jest to, że nie wymagają one zgody na stosowanie, są łatwe w użyciu i bezpieczne. Ponadto, dostępne w cenie kilkunastu złotych za sztukę, nie mają sobie równych, jeśli chodzi o skuteczność. Poza obszarami rolniczymi, sznur hukowy może być również używany na terenach zielonych użyteczności publicznej, tj. parki czy boiska. Obecnie problem dzików swobodnie przechadzających się po centrach miast jest coraz większy. Huker to rozwiązanie, które pozwoli odpędzić zwierzynę i zwiększyć bezpieczeństwo osób.

Jak działa sznur hukowy?

Skuteczność działania sznura hukowego opiera się na emitowaniu głośnego dźwięku, który jest zbliżony do wystrzału z broni palnej. Ma on na celu odstraszenie zwierząt, które są z natury płochliwe i wrażliwe na hałas. Co ważne, dzięki nieregularnym wystrzałom (w odstępach co 15-30 minut), zwierzyna nie ma możliwości przyzwyczajenia się i oswojenia z wybuchami. Wystrzały są na tyle głośne, że są słyszane z bardzo dużej odległości, co zniechęca dziki, lisy, jelenie, ptactwo do zbliżania się. Dodatkowo, zwierzęta są wrażliwe na zapach spalanych środków pirotechnicznych. Powoduje to dodatkowy efekt odstraszający. Zamów już dziś i zapewnij sobie oraz swojemu mieniu większą ochronę. Skorzystaj z naszych obecnych przecen i promocji na inne produkty z naszej oferty!