ZIMNE OGNIE

Zimne ognie 70 cm

Kojarzą się z Bożym Narodzeniem i Nowym Rokiem lub innymi zimowymi świętami - zimne ognie, bo o nich mowa to nic innego jak kawałek pręta pokrytego specjalną masą. Składa się ona z prochu, opiłków żelaza i azotanu baru. Podpalona, daje wiele iskier jednocześnie, co wygląda niezwykle zjawiskowo. Zimne ognie różnią się długością drutu czy jego grubością, co ma wpływ na czas trwania efektu i gęstość wydobywających się z druta iskierek. W naszym sklepie proponujemy wariant o długości 70 cm.

Gdzie sprawdzą się zimne ognie?

Najlepszy efekt z wykorzystaniem zimnych ogni osiągniemy, podpalając jednocześnie dużą liczbę patyczków. Doskonały efekt przynosi użycie tego produktu po zmierzchu i z dala od innych świateł. Zimne ognie można wykorzystać jako alternatywę dla hukowych petard na sylwestra, ale również na weselach, urodzinach czy innych imprezach. Zalecamy, aby zapalać patyczki na świeżym powietrzu, gdyż zimne ognie o długości 70 cm palą się dość długo, wytwarzając przy tym specyficzny zapach i nieznaczną ilość dymu.

Kup zimne ognie z zaufanego miejsca - sklepu z petardami Vitis

Kupując materiały pirotechniczne, do jakich zaliczają się petardy, race, ale też zimne ognie, warto stawiać na sprawdzonych sprzedawców. Klientów z Opola oraz całej Polski zapraszamy do zakupu zimnych ogni 70 cm w sklepie z petardami Vitis, mieszczącym się przy ul. Chłodniczej 2. Nasi sprzedawcy chętnie doradzą w wyborze najlepszego produktu oraz poinstruują o bezpiecznym korzystaniu z niego. Zapoznaj się także z naszymi innymi produktami z kategorii rakiet i zestawów.

Jest 7 produktów.


Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry